דף הבית > קטגוריות > מידע נוסף > מערכות ישיבה מבד

מערכות ישיבה מבד

סלון בוסטון
סלון בוסטון


₪8,990
סלון אריזונה
סלון אריזונה


₪6,990
סלון עור רינקלייר
סלון עור רינקלייר


₪6,990
סלון ניו יורק
סלון ניו יורק


₪4,490
סלון בד איכותי
סלון בד איכותי


₪3,750

< הקודם 1 הבא >
 

מומלץ- מערכות ישיבה מבד

מערכות ישיבה מבד אידאליות עבור חדר משפחה, סלון, פינת המתנה במבחר משרדים וכדומה. השילוב של הבד עם הכורסא מהווה שילוב נכון ברמה התפישתית ולו כי הבד משרה תחושה חמימה, נקייה ומזמינה, ועל כן מדובר על המשך ישיר של מהות הספה- על חיבור טבעי ומתבקש. כאשר פונים אל חברת "ענק השינה" ניתן למצוא מבחר עשיר של מערכות ישיבה מבד, וזאת כי כך זה שמדובר על שתי קומות ענקיות של תצוגת רהיטים. מכאן שכל לקוח יכול למצוא בדיוק את הריהוט המדויק אותו הוא מחפש, מבלי שהוא יצטרך להתפשר ואף תוך כדי שהוא מוזמן לבצע התאמה מלאה בין המבחר לדרישות התקציב והעיצוב.
   

מבחר ובחירה

אם גם אתם מחפשים אחר מערכות ישיבה מבד, מומלץ להגיע אל חברת "ענק השינה", להתוודע אל המבחר הגדול והמפואר. במקום ניתן למצוא מבחר מערכות ישיבה מבד, כך שפשוט מדובר על חגיגה של אפשרויות. כמו כן ניתן לבחור את הדגם הרצוי ביותר של מערכת הישיבה ואף להתאים את הבד הרצוי, כאשר כל היופי שחברת "ענק השינה" יודעת להציע מבחר גדול ומרשים של בדים, כך שיש בדים בעלי מראה יותר מתון, יש בדים בעלי מראה עז וצבעוני, יש בדים שמותאמים במיוחד עבור ילדים, (קלים לניקוי), וכדומה. מתלבטים, יש שאלות, מאבדים כיוון? אל דאגה- אפשרו לצוות היועצים המקצועיים מבית החברה להפנות אתכם אל עבר הבחירה הנכונה ביותר.
ספות וידר במחירים ששוברים את השוק    

בידיים טובות

כאשר עומדים לבחור מערכות ישיבה מבד יש לוודא ממה מורכב הבד ומהם המאפיינים, וזאת על מנת להיות מודעים לרמת ספיגות הכתמים, אופי הניקוי וכדומה. כמו כן כאשר פונים אל חברת ענק השינה ניתן להיות רגועים כיוון שמדובר על חברה שמתעדכנת בכל עת לגבי החידושים האחרונים בתחום הטקסטיל ומגמות העיצוב המובילות בעולם.
   

אודות

חברת "ענק השינה" מעמידה לרשות הלקוח מבחר גדול של חדרי שינה, פינות סלון, פינות אוכל, מיטות נוער וכדומה. לחברה שני אולמות תצוגה מרהיבים וגדולים בהם מחכה צוות יועצים אדיבים ומקצועיים. מדובר על חברה וותיקה ומקצועית שתשמח לעמוד גם לשירותכם! מה מחפשים ולמה מחכים?
 
בידיים טובות

קראו עוד על מזרוני סימונס דגמים